Opera stawia na wydajność, prezentuję edycję 10.60 beta


Opery 10.60 w wersji rozwojowej jest już gotowa do testów. Wg niektórych testów javascriptowych jest o ponad 50% szybsza od swojej poprzedniczki.

Windows – system, który ma setki dziur i co chwila się wiesza. Linux – trudny w obsłudze i przeznaczony wyłącznie dla pryszczatych okularników. Nasi blogerzy rozpętali Wojnę Systemów. Kto ma rację? Od chwili uruchomienia portalu nasza-klasa.pl minęły trzy lata. Przez ten czas zgromadził wśród swoich Użytkowników 70% rodzimych internautów. W Internecie pojawiła się niestabilna wersja przeglądarki internetowej Google'a, którą gigant z Mountain View umieści w swoim nowym systemie operacyjnym - Chrome OS.Do Internetu wyciekły zdjęcia rzekomej nowej płyty głównej dla Xboksa 360, która jest znacznie mniejsza od obecnie stosowanej. Czy Microsoft pracuje nad mniejszą wersją konsoli? Japończycy znani są z nietypowych rozwiązań i zamiłowania do nowinek technologicznych. Na Japoński rynek trafi niedługo specjalny ekran, który uczyni PlayStation 3 Slim konsolą przenośną. Orange jako pierwszy polski operator wprowadza na rynek smartfon Samsung Omnia II z systemem Windows Mobile 6.5. Telefon dostępny jest od dzisiaj w ofercie Orange dla Firm.

Aplikacja The Sun, która pozwala na czytanie tejże gazety na systemie iOS, została zaakceptowana przez Apple’a. Mimo dostępnych tam treści erotycznych.

Kochają się i mają już zaplanowany ślub, ale nie mieszkają razem. Aby uprzyjemnić mu samotne wieczory, ona rozbierała się dla niego przez Skype’a. Dramat zaczął się, gdy zrozumiała, że ogląda ją więcej niż jedna osoba. Gra Portal, która została udostępniona za darmo z okazji premiery Steama i związanych z nim gier na Mac OS X i Linuksa (tu w wersji beta), została pobrana już 1,5 miliona razy.

W jednym urządzeniu mieścić się ma szereg zróżnicowanych funkcjonalności gwarantujących nieprzerwaną pracę i bezpieczny dostęp do Internetu dla wielu komputerów w sieci. Portal The Pirate Bay na kilka godzin zniknął z Internetu. To skutek presji, jakie studia filmowe wywarły na firmie hostującej serwis. Witryna jednak pojawiła się na nowo, zachowując wszystkie swoje funkcje. 2- i 4-portowe przełączniki USB 2.0 DVI Dual View KVMP CubiQ z wbudowanym 2-portowym hubem USB 2.0, pozwalają na jednoczesną obsługę 2 monitorów DVI.Nokia udostępnia za darmo cały pakiet map Ovi Maps, w tym zawartość typu premium, za którą trzeba było dotychczas uiszczać opłaty licencyjne. Niestety, darmowe mapy są dostępne nie dla wszystkich. Kompaktowe aparaty cyfrowe Samsunga, TL225 oraz TL220, oprócz tradycyjnego ekranu z tyłu obudowy, będą posiadały dodatkowy, 1,5-calowy wyświetlacz, umieszczony z przodu. Microsoft zaprezentował wersję gry Indiana Jones, która bez problemu działa w tym samym wydaniu na systemach Windows Phone 7, Windows 7 oraz konsoli Xbox 360.

Nowe tytuły gier dostępne na DSi/WiiWare


Pop+ Solo, ARKANOID Plus! i BIT.TRIP Core są już dostępne do pobrania w DSi- i WiiShop.

Kurs rosyjskiego (Kraków)


JĘZYK ROSYJSKI / ROSYJSKI W KRAKOWIE / KURSY JĘZYKA ROSYJSKIEGO / NOWA GRUPA A1+ języka rosyjskiego rusza 14 kwietnia (środa) ...
Lokalizacja: Kraków - Rodzaj: kurs / szkolenie

Nastolatek zadźgał kobietę, bo przegrał z bratem w grę


17-latek po przegraniu ze swoim bratem trzech meczów w grę FIFA, uzbrojony w nóż i siekierę włamał się do mieszkania 65-letniej kobiety i brutalnie ją zamordował.

Wewnątrzwspólnotowa dostawa i nabycie towarów- Łódź (Warszawa)


Szczegółowy program jest zamieszczony na stronie internetowej Polskiej Akademii Rachunkowości. ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Notebook MSI X-Slim z procesorem Core i5


MSI przygotowuje nowy model cienkiego notebooka serii X-Slim. Tym razem jest to X360, w którym znajduje się pracujący z częstotliwością 1,06 GHz energooszczędny procesor Intel Core i5-520UM. Komputer waży 1,4 kilograma, a jego grubość to 22,5 milimetra.

Studium Farmakoekonomiki, Marketingu i Prawa Farmaceutycznego (Warszawa)


Studia typu podyplomowego, przeznaczone dla osób z wyższym wykształceniem pracujących lub mających zamiar podjąć pracę w sektorze farmaceutycznym oraz instytucjach ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: studia podyplomowe

Inteligentne kable iHDMI


Firma Elbox opracowała i wprowadziła do sprzedaży nowy, innowacyjny rodzaj kabla HDMI.

Nadzór właścicielski w spółkach kapitałowych - zasady funkcjonowania, metody kontroli spółki (Warszawa)


1. Corporate governance 2. Struktura organów w spółce kapitałowej 3. Zasady i tryb powoływania oraz odwoływania członków zarządu 4. Narzędzia nadzoru właścicielskiego 5. Rola ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Microsoft przeprasza za plagiat


Nasza wczorajsza informacja o kradzieży kodu przez MSN China znalazła potwierdzenie z ust samego Microsoftu. Witryna-plagiat została wyłączona na czas nieokreślony.

ICQ zmieni właściciela?


Digital Sky Technologies ma ochotę na przejęcie jednego z najpopularniejszych komunikatorów internetowych na świecie. Rosyjska firma chce przeznaczyć na zakup 250 milionów dolarów.

Sześciordzeniowy Intel Core i7-980X pojawia się w sklepach


Najnowszy procesor Intela, objęty jeszcze tajemnicą dziennikarską, pojawia się na półkach sklepowych. Model Core i7-980X posiada sześć rdzeni i pracuje z częstotliwością 3,33 GHz.

Sponsoring, sprzedaż premiowa, reprezentacja i reklama na rzecz pracowników- Katowice (Warszawa)


Szczegółowy program jest zamieszczony na stronie internetowej Polskiej Akademii Rachunkowości ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Obsługa sekretariatu (Kraków)


Funkcjonowanie sekretariatu,organizacja pracy biurowej,bezwzrokowa obsługa klawiatury komputera, podstawy prawa,kontakt z klientem, kompleksowa komputerowa obsługa sekretariatu, obsługa kadrowo-płacowa ...
Lokalizacja: Kraków - Rodzaj: kurs / szkolenie

Insurance English (Warszawa)


Związek między ryzykiem a kwotą ubezpieczenia i składką Kalkulacja ryzyka Rodzaje ubezpieczeń Ubezpieczenia osobiste i długoterminowe Emerytury i renty dożywotnie ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Finanse dla niefinansistów (Zostanie Wskazany)


1. Wprowadzenie do finansów i rachunkowości 2. Sprawozdawczość finansowa 3. Podstawowe mechanizmy zarządzania finansami 4. Ocena efektywności projektów inwestycyjnych 5. Elementy analizy finansowej przedsiębiorstwa ...
Lokalizacja: Zostanie Wskazany - Rodzaj: kurs / szkolenie